CO TO JE MAMICUP?

Mamicup je první menstruační kalíšek vyrobený v Itálii – vyrobený a navržený italskými ženami pro další ženy. Má tvar zvonu, po přehnutí a vložení do vaginy jej umístíte mnohem níže nežli tampón. Je vyroben z certifikovaného jemného lékařského platinovaného silikonu.

Zadržuje vaši menstruační krev přirozeným a hygienickým způsobem. Díky jeho použití předejdete alergiím, podrážděním a mnoha dalším nepříjemnostem. Stačí jej vyměnit, vyprázdnit, omýt a znovu vložit každé 4 až 8 hodin. Měsíc po měsíci, několik let. Je moderní, bezpečný, ekologický, ekonomický a učiní vaši menstruaci příjemnější! Hodí se na den a noc, při sportu, plavání a cestování. Jeho použití je velice jednoduché a čisté.

OPRAVDU FUNGUJE?

Ano, funguje! Jediné, čeho budete litovat je to, že jste ho nepoznala dříve! Mamicup vám dá více svobody. Můžete jej používat až 8 hodin bez přestávky nebo celou noc, plavat s ním a dělat sporty bez obav a starostí. Je tak pohodlný, že na něj brzy zapomenete!

BUDU SCHOPNÁ SI JEJ ZAVÉST?

Nemějte strach! Mnoho žen se toho obává, přestože menstruační kalíšky jsou v USA používány již od 30. let minulého století. Jeho vložení a vyjmutí je velice jednoduché, potřebujete k tomu jen trochu cviku a praxe. Je složitější o tom mluvit nežli to udělat! Milióny žen všude po světě menstruační kalíšek používají právě proto, že je to snadné!

JE MATERIÁL, ZE KTERÉHO JE KALÍŠEK VYROBENÝ, BEZPEČNÝ?

Ano, jedná se o bezpečný materiál vysoké kvality. Mamicup je hypoalergenní. Neobsahuje latex, parfémy, chlór, bělidla ani žádné další nebezpečné chemické látky či složky obsahující výtažky ze zvířat.

 

VÝHODY MAMICUP ANEB PROČ POUŽÍVAT MAMICUP?

 

Pohodlí a bezpečí

Přestaňte mít strach z prosáknutí. Vylijte svůj menstruační kalíšek jednou za 4 až 8 hodin. Jeho použití vám dá 3x více nezávislosti a svobody než tradiční vložka či tampón.

Zapomeňte na nešikovné balíčky vložek a tampónů. Mamicup se hodí na den i na noc a můžete ho bez obav používat po celou dobu vašeho menstruačního období. Když cestujete, jednoduše jej v malém pytlíčku vezmete s sebou.

Přestaňte se v průběhu menstruace omezovat. S menstruačním kalíškem Mamicup můžete dělat cokoliv chcete. Můžete s ním plavat, sportovat, být aktivní a to všechno s minimální potřebou jej vyměňovat. Vaše menstruace vás již nebude nijak omezovat! Zapomeňte myslet při menstruaci na stav pohotovosti. Kdekoliv s sebou Mamicup máte, když vás zastihne krvácení, můžete jej zavést a nemusíte spěchat do nejbližší drogerie či supermarketu.

Úspora

Přestaňte každý měsíc utrácet za vložky a tampony! Jediný menstruační kalíšek Mamicup vám vydrží po mnoho let a vy nebudete muset nic dalšího shánět a nakupovat. Představte si, kolik peněz tak ušetříte!

Stop hromadění odpadu

Přestaňte každý měsíc plnit odpadkový koš použitými vložkami a tampóny! Mamicup vám vydrží až 10 let.

Žádné další vložky, tampony, plastové aplikátory, pytle a papírové obaly. Všechen tento odpad je nerecyklovatelný a než se rozloží, trvá to několik let. Ucpává odpady či končí v moři. Každý rok je na celém světě vyhozeno 45 bilionů použitých vložek a tampónů.

Používáním menstruačního kalíšku také pomůžete zabránit odlesňování naší planety. Každý měsíc se pokácí miliony stromů, které slouží jako základní materiál pro vložky a tampony. Mamicup je vyroben z lékařského silikonu, který se vyrábí ze dvou hojně dostupných surovin: křemene a písku.

Zdraví

Přestaňte používat bělidla, dioxiny, parfémy, gely, pesticidy a další nebezpečné látky!

Mamicup je vyroben ze 100 procentního certifikovaného lékařského kvalitního silikonu. Je vhodný i pro ty nejcitlivější ženy a neobsahuje latex. Zabraňte vysoušení vaginy, které je způsobováno tampóny, které absorbují nejen krev ale také vaginální sekrety, což ohrožuje PH ve vaší vagině.

Zabraňte dráždění, nepříjemnostem, zánětům a nežádoucí vlhkosti ve vagině.